Tapology Site Search
MMA Fighters From France
MMA Fighters From France
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brandon "Snatch" Brachet | N/A | Featherweight | 7-1-0 | |||||
Brayan Nya | N/A | Middleweight | Am 0-2-0 | |||||
Brayan Guedes | N/A | 0-0-0 | ||||||
Brayan Rafiq | 5'9" (176cm) | Middleweight | 8-4-0 | |||||
Brennan Chamelot | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Brian Sconetti | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Brian Tardivel | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Brian "The Machine" Omer | 5'10" (178cm) | 0-0-0 | ||||||
Brian Jupiter | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Brian Denis | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Brice Clavier | N/A | 0-0-0 | ||||||
Brice Dian | N/A | 1-5-0 | ||||||
Brice Delval | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Brice "Nectar" Guidon | 6'5" (196cm) | 0-0-0 | ||||||
Brice Albenque | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Brice Belghazi | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Brice Jeanjean | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Brice Robert | N/A | Heavyweight | 0-4-0 | |||||
Brice "Lion Kid" Picaud | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 15-9-0, 1 NC | |||||
Brice Chater | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Brooklyn Lafuente | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Bruna Monery | N/A | Strawweight | Am 0-1-0 | |||||
Brunel Badikadila | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Bruno Fratini | N/A | 5-3-0 | ||||||
Bruno Bernard | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Bruno "Brunello" Surace | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Bruno Marcellin | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Bryan Brachet | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Bryan Bohouri | N/A | Heavyweight | 2-0-0 | |||||
Bubacarr Dibaga | N/A | Featherweight | 0-3-0 | |||||
Cainy Guitteaud | N/A | 1-1-0 | ||||||
Callixte "Callixtoplata" Lagourdette | N/A | Featherweight | Am 5-1-0 | |||||
Camara Bouna | N/A | 1-3-0 | ||||||
Camara Daba | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Camile Bonnet | N/A | 1-1-0 | ||||||
Camille Marotta | N/A | 0-0-0 | ||||||
Camille Debacker | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Caner Isa Temel | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Carl Henry | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Carl Froch | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
"Iron" Carl N'Diaye | 6'0" (182cm) | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Carlos Takam | 6'1" (187cm) | 0-0-0 | ||||||
Carlos de Almeida | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Carlos Saborio | N/A | Bantamweight | 1-3-0 | |||||
Carole "Carol Ratatouille" Ciceron | 5'2" (158cm) | 0-2-0 | ||||||
Caroline "The Panda" Fora | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Cassandra Crevecoeur | N/A | 0-0-0 | ||||||
Caudet Zama | N/A | Middleweight | Am 2-1-0 | |||||
Cedric Koung | 6'2" (188cm) | Middleweight | 0-3-0 | |||||
Cedric Castagna | 5'9" (174cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Cedric Olivier | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Cedric Perruchet | 5'10" (178cm) | Lightweight | 9-14-1 | |||||
Cedric Coffi | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Cedric Muller | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Cedric Castagna | N/A | 1-0-0 | ||||||
Cedric "Titi" Vitu | 5'10" (178cm) | 0-0-0 | ||||||
Cedric "Krakovie" Rozczko | 5'8" (173cm) | Lightweight | 5-1-0, 1 NC | |||||
Cedric Tousch | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Cedric "El Nino" Escudero | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Cedric Armengaud | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cedric Celerier | N/A | 4-2-1 | ||||||
Cedric Hauptlin | N/A | Welterweight | Am 3-0-0 | |||||
Cedric Ingargiola | N/A | Lightweight | 6-1-2 | |||||
Cedric Dejardin | N/A | Lightweight | Am 2-0-0 | |||||
Cedric Defontaine | N/A | 1-1-0 | ||||||
Cedric Louis Regis | N/A | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Cedrick "Peyn's" Peynaud | 5'7" (171cm) | 0-0-0 | ||||||
Celestin Tshinkunku | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Celine Provost | N/A | Featherweight | 0-2-0 | |||||
Cerdric Badia | N/A | Bantamweight | 0-4-0 | |||||
Cesari Simon "Sintineddi" Kevin | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 1-3-0 | |||||
Chaban Ka | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 8-5-1, 1 NC | |||||
Chadi Baraia | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chafai "The Cyborg" Djedoui | N/A | Lightweight | 3-5-0 | |||||
Chahlal Nawef | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
Chaimaa Hassoun | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Chaker Alouni | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Chakib Abbary | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Chakib Arezzo | N/A | Welterweight | Am 3-1-0 | |||||
Chali Bassinah | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chamil Elsaev | N/A | 0-1-0 | ||||||
Chanoine Fleurvil | N/A | Light Heavyweight | 1-2-0 | |||||
Chany Oeur | 5'5" (165cm) | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Chaouki Hannachi | N/A | Lightweight | 2-5-0 | |||||
Chaquib Fadli | 5'11" (182cm) | 0-0-0 | ||||||
Charles Perut | 6'3" (190cm) | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Charles Gerard | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Charles De Beauregard | N/A | Featherweight | Am 5-2-0 | |||||
Charles Wilson | N/A | Lightweight | Am 4-4-0 | |||||
Charles Bongiovanni | 5'7" (171cm) | 0-0-0 | ||||||
Charles Creuillot | N/A | 1-2-0 | ||||||
Charles Sadovata | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Charles Azoulay | N/A | Featherweight | 3-2-0 | |||||
Charles Savy VanDamme | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Charles De Monts | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Charles Mainer | N/A | 0-0-0 | ||||||
Charles Bara | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Charles Grossin | N/A | Featherweight | Am 8-4-0 | |||||
Charles "Karlito" François | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Charles-Henri Lucien | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 0-2-0 | |||||
Charles-Henri Tchoungui | 6'1" (185cm) | Welterweight | 10-12-1 | |||||
Charlie Jeremie | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Charlie Berthelot | N/A | Featherweight | 1-0-0 | |||||
Charlie "Charlotte" Crochet | 5'9" (174cm) | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Charly Hoang | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Charly Masiya Mbuyi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Charlélie Piault | N/A | Bantamweight | Am 2-1-0 | |||||
Chaymae Gallois | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Cheick Keng | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Cheick "The Dancing Man" Sidibe | 6'1" (185cm) | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Cheick "The Darkness" Kongo | 6'4" (194cm) | Heavyweight | 31-12-2, 1 NC | |||||
Cheick "Cheickoss" Kone | 6'3" (191cm) | Middleweight | 18-12-0 | |||||
Cheik Sadibou Keita | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Chemss-Eddine Djeffal | 6'5" (196cm) | Heavyweight | 3-1-0 | |||||
Chenneh Ghalem | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chenneh | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Cherise Mohamed | N/A | Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Cherubin Ngokolimbele | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Chingis Batsuren | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Chloe Sentagne | N/A | Strawweight | Am 0-2-0 | |||||
Chouaib Hallal | N/A | Featherweight | Am 4-5-0 | |||||
Chresus Mokima | N/A | Middleweight | 6-11-0, 1 NC | |||||
Chris Walker | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris "Denzel" Gomis | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Christ Mputu | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christ "Little T" Esabe | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Christelle Barbot | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christian Lelivre | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Christian Lekandakwa | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Christian Nka | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christian "King Cobra" Toleque | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Christian "Solide" Mbilli | 5'8" (174cm) | 0-0-0 | ||||||
Christian Nkongo | N/A | Lightweight | 2-0-0 | |||||
Christian "Tonton" M'Pumbu | 6'3" (191cm) | Middleweight | 21-11-1 | |||||
Christian Eraste | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Christie Eyada | N/A | Middleweight | Am 2-1-1 | |||||
Christofol Florian | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Christophe "Tryso" Chapuis | 5'11" (180cm) | Welterweight | 8-14-0 | |||||
Christophe Daffreville | 5'10" (178cm) | Middleweight | 7-7-0 | |||||
Christophe Durant | N/A | Light Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Christophe "Kitt Kerozen" Le Heiget | N/A | Middleweight | Am 2-1-0 | |||||
Christophe Tamarin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christophe Amandjules | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Christophe Mbori | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christophe "Befa" Fabien | 5'10" (178cm) | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Christophe Guiochet | N/A | Middleweight | 2-0-0 | |||||
Christophe Gauthierot | 5'8" (173cm) | 2-7-0 | ||||||
Christophe Jegou | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christophe Przywara | N/A | Featherweight | Am 6-5-0 | |||||
Christophe Alfonzo | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christophe Grare | N/A | Light Heavyweight | 3-5-0 | |||||
Christophe "The Reaper" Rea | 6'1" (185cm) | Middleweight | 4-2-0 | |||||
Christophe Carron | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Christophe Parisi | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Christophe Fournier | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christophe Guénot | 5'10" (178cm) | 0-0-0 | ||||||
Christophe Allarrousse | N/A | Welterweight | 2-2-0, 1 NC | |||||
Christophe Domin | N/A | 0-2-0 | ||||||
Christophe Cuvillier | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Christophe Choteau | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Christophe Bridoux | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Christophe "Pikolo" Picaut | 5'8" (173cm) | Light Heavyweight | 8-6-1 | |||||
Christopher Coulon | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Christopher Ngono | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Christopher Hippocrate | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christopher Mephane | N/A | Light Heavyweight | 2-2-0 | |||||
Christopher "T-Choke" Jacquelin | 6'3" (191cm) | Middleweight | 8-5-0 | |||||
Christopher Miguel | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Christopher Decorde | 5'10" (178cm) | Middleweight | 1-3-0 | |||||
Christopher "O Monstro" Drouillard Odena | N/A | Middleweight | 2-0-0 | |||||
Christopher Marquez | 5'7" (170cm) | Am 0-1-0 | ||||||
Christopher Brugiroux | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christopher "L'iceberg" Rebrasse | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Christopher Sebire | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Christopher Mondelice | N/A | Middleweight | 1-0-0 | |||||
Christopher Legendre | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christopher "Fighter of God" Sengele | 5'9" (174cm) | Lightweight | 5-5-0 | |||||
Christopher "Tito" Mampouya | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Ciaran O'Leary | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cinar Gungor | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Cindy Ferreira | 5'5" (165cm) | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Cindy "Cyborg" Silvestre | 5'6" (168cm) | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Cindy Mauger | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ciryl "Bon Gamin" Gane | 6'4" (193cm) | Heavyweight | 12-2-0 | |||||
Claire Lopez | 5'2" (157cm) | Atomweight | 8-6-0 | |||||
Claire-France Thévenon | N/A | 0-0-0 | ||||||
Clara Pennequin | 5'9" (175cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Clara "Rici" Ricignuolo | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 3-3-0 | |||||
Claude Andoh | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Clement Gillet | N/A | 0-0-0 | ||||||
Clement Botella | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Clement Casanova | N/A | 0-0-0 | ||||||
Clement Oppenot | N/A | 0-0-0 | ||||||
Clement Lubrano | N/A | 0-0-0 | ||||||
Clement Giordanengo | N/A | Middleweight | 5-1-0 | |||||
Clement Garcia | N/A | Lightweight | Am 2-5-0 | |||||
Clothilde Bonnal | 5'3" (160cm) | 0-0-0 | ||||||
Clothilde Del Ben | N/A | 0-0-0 | ||||||
Clémence Follea | N/A | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Clément Tonnaud | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Clément Gaillard | 5'9" (175cm) | Lightweight | 1-2-0 | |||||
Clément Badmington | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Clément Saumont | N/A | 0-0-0 | ||||||
Clément Lazuckiewiez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Colas Beurton | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 1-0-0 | |||||
Colin Isnard | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Colinet Gontrand | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Cooper Frachey | N/A | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Coralie Robert | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Corentin Domer | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Corentin Latreche | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Corentin Avelange-Gérard | N/A | 0-0-0 | ||||||
Corentin Tremblay | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Corentin Roux | N/A | Featherweight | Am 3-0-0 | |||||
Corentin Desire | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Corentin Perrutel | N/A | Lightweight | Am 5-3-0 | |||||
Corentin Gave | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Corentin Desire | N/A | 0-0-0 | ||||||
Corentin Jallon | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
Correia Humberto | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
Corry Diomar | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Cosmin Tutu | N/A | Lightweight | 11-8-0 | |||||
Coulibaly Djime | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cristine Dumont | N/A | Strawweight | Am 0-1-0 | |||||
Cruau Marine | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Cuentin Margaen | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Curtis Henon | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Cynthia Vanessa Vescan | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Cyprien Lochu | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Cyriac Dreumont | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Cyril Cereyon | 6'3" (191cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Cyril Araujo | N/A | 0-1-0 | ||||||
Cyril Benzaquen | 6'0" (183cm) | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Cyril Leonet | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cyril Ericher | N/A | 1-2-0 | ||||||
Cyril "The Marseille Bad Boy" Abidi | 6'3" (191cm) | Heavyweight | 0-2-0 | |||||
Cyril "Silverback" Asker | 6'0" (183cm) | Heavyweight | 9-4-0 | |||||
Cyril Uguet | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Cyril Gerard | 6'0" (183cm) | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Cyril Quijoux | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Cyril Aubry | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Cyrille Dimbas | N/A | 1-4-0 | ||||||
Cyrille Kingue | 5'11" (180cm) | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Cyrille Joly | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cyrille Crochet | N/A | 2-7-0 | ||||||
Cyrille Rossage | N/A | Middleweight | Am 1-4-0 | |||||
Cyrille "The Snake" Diabate | 6'6" (198cm) | Light Heavyweight | 19-10-1 | |||||
Cyrille Folly-Adjon | N/A | Middleweight | 2-4-0 | |||||
Cécile Bayard | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Cédric Sao | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Cédric "Le Meilleur" Doumbé | 5'8" (173cm) | Welterweight | 6-1-0 | |||||
Cédric "The Log" Escalier | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Cédric "Boom Boom" Severac | N/A | Welterweight | 11-18-1 | |||||
Cédric Randrianasolo | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Dachi Mamulashvili | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
Daguir "Specnaz" Imavov | 5'10" (177cm) | Featherweight | 15-3-1 | |||||
Dakav Kurbanov | N/A | Featherweight | 1-1-0 | |||||
Dame Seck | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Damian Kalabria | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Damien "Ippo" Pighiera | 5'5" (165cm) | Bantamweight | 6-6-0 | |||||
Damien Chery | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Damien Riccio | 5'7" (170cm) | Middleweight | 8-14-0, 2 NC | |||||
Damien "Hitman" Remy | 6'3" (191cm) | Light Heavyweight | 5-1-0 | |||||
"The Walking Dead" Damien Lapilus | 5'8" (173cm) | Featherweight | 17-18-2, 3 NC | |||||
Damien Lacoudray | N/A | 0-0-0 | ||||||
Damien Mjoun | N/A | Light Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Damien Peltier | 5'11" (180cm) | Featherweight | 10-9-1 | |||||
Damien Louloum | N/A | Featherweight | 1-3-0 | |||||
Damien Martin | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Damien Gras | N/A | Welterweight | Am 4-1-0 | |||||
Damien D'Antuoni | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Damien Bozec | 6'4" (194cm) | Light Heavyweight | Am 2-2-0 | |||||
Dan Talevi | N/A | 1-1-0 | ||||||
Daniel Blenda "Panthere" Dos Santos | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
Daniel Langelier | 5'10" (178cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Daniel Quonian | N/A | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Daniel Martins | 5'5" (165cm) | 0-0-0 | ||||||
Daniel Marc "The Lock Ness" Barbotte | 5'7" (171cm) | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Daniel Krost | 5'10" (179cm) | 0-0-0 | ||||||
Daniel Corbin | N/A | Featherweight | Am 2-3-0 | |||||
Daniele Palonmba | N/A | Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Dany Gbeassor | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Daouda Sow | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Dara "Super" Nhang | N/A | Featherweight | 5-7-0 | |||||
Darel Tchekouteu | N/A | Light Heavyweight | Am 2-4-0 | |||||
Daren Rolland | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Dario Lopez | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Darius Azadeh | 6'5" (196cm) | Lightweight | 2-0-0 | |||||
Darius Dorin | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Darren Roland | 5'10" (178cm) | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Dassa Namana | N/A | 0-0-0 | ||||||
Daud Khamidov | N/A | 0-0-0 | ||||||
David "L'enfant de Penhoet" Papot | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Perlon | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
David "The" Bear | 6'1" (185cm) | Welterweight | 9-2-0 | |||||
David Tardy | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
David Ducanovic | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
David Douge | 5'5" (165cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
David Tonatiuh Crol "Tona" | 5'7" (170cm) | Featherweight | 11-10-0 | |||||
David Maille | N/A | 0-2-1 | ||||||
David Patricio | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
David Fouge | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Prince | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Kotcharian | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Spilmont | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
David Guedj | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
David Baldassin | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
David Saint-vil | N/A | Middleweight | Am 4-0-0 | |||||
David "Le Legionaire" Depannemaecker | 5'11" (180cm) | Middleweight | 5-11-0 | |||||
David Trupano | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
David Trupiano | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
David Rossi | N/A | 0-1-0 | ||||||
David Padieu | 5'5" (165cm) | Bantamweight | 1-0-0 | |||||
David Sipra | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
David Ury | N/A | Middleweight | 5-2-0 | |||||
David Dancrade | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
David Baron | 5'6" (168cm) | Lightweight | 17-4-1 | |||||
David Beknoy | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
David Gerrissen | N/A | 0-0-0 | ||||||
David "The Machine" Radeff | 5'11" (182cm) | 0-0-0 | ||||||
David Maia | N/A | Middleweight | Am 2-0-0 | |||||
David Afonso | N/A | 0-2-0 | ||||||
David Repcen | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
David Brzoska | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
David Pierrat | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
"The Surprise" David Karp | 6'2" (187cm) | Middleweight | 6-8-0 | |||||
David "The Samurai" Bouain | N/A | Welterweight | 0-2-0 | |||||
David Goldin | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
David Baudrier | 6'1" (185cm) | 4-0-0 | ||||||
Davy "The Hurricane" Dona | 5'8" (173cm) | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Davy Gallon | 5'8" (173cm) | Lightweight | 21-9-2, 1 NC | |||||
Dawid Kozlowski | 6'3" (190cm) | Light Heavyweight | Am 2-2-1 | |||||
Dawoud Som | 5'7" (170cm) | Middleweight | 4-4-0 | |||||
Dawson Delys | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Dayton Gunneguez | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Dayyan Jodar | N/A | Bantamweight | Am 6-2-0 | |||||
Dean Bensedira | N/A | 0-0-0 | ||||||
Deborah "The Punisher From Paris" Kouzmin | 5'3" (160cm) | Featherweight | 2-1-0 | |||||
Delphine Mancini | 5'3" (161cm) | 0-0-0 | ||||||
Delphine Benouaich | N/A | Strawweight | 3-0-0 | |||||
Demba Marega | N/A | Middleweight | Am 1-2-0 | |||||
Demba "Sankaku" Ndao | N/A | Flyweight | Am 10-2-0 | |||||
Demezode Agba | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Demir Licina | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Denis Farias | N/A | 0-0-0 | ||||||
Denis Mabout | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Dgino Maudet | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Dhia "Doudou Terrier" Melliti | N/A | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Dhilane Beddek | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Dhiya Hammami | N/A | 0-0-0 | ||||||
Diaguely Camara | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Diane Voituret | 5'3" (161cm) | Strawweight | 3-1-0 | |||||
Didistone Kasende | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Diego Sessa | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Diego "L'indien" Natchoo | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Diego Ifantes | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dimitri Durupt | 5'9" (175cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Dimitri Bouchet | 6'0" (183cm) | Middleweight | 4-6-1 | |||||
Dimitri Antoine | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dimitri Staes | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Dimitri "Hussard" Trenel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dimitri Gaeran | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dimitri Kestelyn | N/A | Lightweight | 3-3-0 | |||||
Dimitri Imbart | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Dimitry "Shaka Zulu" Solimeis | N/A | Featherweight | 7-5-0 | |||||
Djabrail Guebertaev | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Djabrail Djabrailov | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Djamal Hafani | N/A | 0-0-0 | ||||||
Djamal Hadjab | N/A | 0-0-0 | ||||||
Djamboulat Chaadaev | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Djamel Rachid | N/A | Bantamweight | Am 6-4-0 | |||||
Djamel Rahal | 5'9" (174cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Djamel Kelfaoui | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Djamili Aboudou Moindze | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Djany Fiorenti | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Djawad Cheimi | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Djawad Ziadi | N/A | Welterweight | Am 1-4-0 | |||||
Djeni Lukoki | N/A | Lightweight | Am 5-4-0 | |||||
Djibril Coupe | 6'3" (192cm) | 0-0-0 | ||||||
Djibril Khodary | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Djibril Sidibe | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Djibril Diouf | N/A | Featherweight | 5-7-0 | |||||
Djibril "Grizzly" Ehouo | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Djibril Taslamat | N/A | Lightweight | Am 2-0-0 | |||||
Djibril Nsenga | N/A | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Djillali Kharroubi | 5'10" (177cm) | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Djoba Traoré | N/A | Middleweight | Am 3-0-0 | |||||
Dogan Atak | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Domche Pacharel | N/A | Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Dominique Soloy | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Donovan Valcke | N/A | 0-0-0 | ||||||
Donovan Rodrigues | N/A | Middleweight | Am 2-2-0 | |||||
Donsley Figino | 5'4" (164cm) | 0-0-0 | ||||||
Donya Darouiche | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dorian Barthoumeyrou | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Dorian Ginestet | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dorian van den Abeele | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Dorian Defraeye | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Dorian Asensi | N/A | 1-2-0 | ||||||
Dorud Jordan | N/A | Featherweight | 0-0-0 |